10000 mAh / 22.5W hızlı şarjlı Xiaomi Power Bank 3 (cep sürümü) 15 $ ‘a piyasaya sürüldü


Xiaomi ekosistemi oldukça büyük ve şirketin şu anda çok sayıda ürünü var. Yalnızca bu yıl, Xiaomi birkaç güç bankası yayınladı. Şubat ayında, Xiaomi Power bank 3 10,000 mAh normal versiyonunu gördük. Birkaç ay sonra Haziran 2020’de 30.000 mAh versiyonunu tanıttı. Şimdi, şirketin başka bir PowerBank 3 (Cep Sürümü) var.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Xiaomi Güç Bankası 3

Xiaomi Power Bank 3 Pocket Edition artık Jingdong Mall’da mevcut. Bu cihaz 10.000 mAh kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda iki yönlü USB Type-C 22.5W hızlı şarj kullanır ve yalnızca 99 yuan (15 $) fiyatla satılır. Normal sürümün 249 yuan (37 $) fiyat etiketi ile geldiğini hatırlayın. Bu nedenle Xiaomi, cihazlarını daha uygun fiyatlı hale getirmek için elinden geleni yapıyor.

Xiaomi Güç Bankası 3

Jingdong listesinden Xiaomi Power Bank 3 Pocket Edition, ultra küçük bir gövde tasarımına sahiptir. Normal baskıdan 32g daha hafif olan sadece 200g ağırlığındadır. Bu cihazın ağırlığı ortalama bir akıllı telefona benzer. Bu nedenle, kullanıcıların hareket halindeyken taşıyabileceği bir güç bankasıdır.

Ayrıca, Xiaomi Powerbank 3 ile birlikte gelir USB Type-A ve USB Type-C arayüzleri. Tek bağlantı noktalı 22,5 W güç çıkışını destekler. Şirkete göre, kullanıcılar düşük akımlı şarj moduna girmek için pil kontrol düğmesine çift tıklayabilirler. Bu modda, güç bankası etkili bir şekilde şarj edebilir Bluetooth kulaklıklar ve Xiaomi bantları gibi düşük akımlı cihazlar.

Şu anda Mi Power Bank 3’ün Jingdong Mall’da bir açılış sayfası var. Listeye göre bu cihaz yarın ön satışa başlayacak. Bu güç bankasının ilk kesin satışı 20 Ekim’de gerçekleşecek.

Xiaomi Güç Bankası 3

Öte yandan Xiaomi, Hindistan’da yeni bir yüz maskesi çıkarmaya hazırlanıyor. Şirkete göre, bu yüz maskesi 13 Ekim’de Hindistan’da resmi olacak. Bu yılın Mart ayında, Xiaomi Mobile Software Co., Ltd. yeni bir yüz maskesi için patent aldı. Bu maske bir yüzün şekli ile uyumlu üç boyutlu çerçeve şekli. Ayrıca, maskenin çerçevesi kolayca katlanabilen bir plastik kullanır. Bu yüz için iyidir, bu yüzden yüze sert bir kuvvet yaralanmaya neden olmaz. Xiaomi’ye göre kullanıcılar maskeyi takarken çok rahat hissediyor. Destek çerçevesinin şekli, şekillendirme parçasına basılarak değiştirilebilir, böylece maske yüze daha yakından oturur ve bu da maskenin hava sızdırmazlığını etkili bir şekilde artırır.

.

000 mAhxiaomiXiaomi Güç Bankası 3Xiaomi Güç Bankası 3 10Xiaomi Güç Bankası 3 22.5WXiaomi Power Bank 3 cep sürümü